Aktualności, referencje, case study

Na tej stronie znajdziesz najnowsze informacje dotyczące produktów Partnersite. Aktualności, nowości i światowe trendy dotyczące masztów oświetleniowych, naświetlaczy LED, rozwiązań biznesowych oraz specyficznych zastosowań przemysłowych.

 1. Rozdzielnice serii RW w obudowie gumowej,
  wykonanej z mieszanki naturalnej gumy, styrenu i butadienu

  Firma Partnersite wprowadza na rynek przenośne rozdzielnice elektryczne przeznaczone dla przemysłu i budownictwa. Rozdzielnice serii Rental Welding (RW) zaprojektowano z myślą o firmach wykonujących prace spawalnicze na nowych obiektach, jak również dla wykonawców prac produkcyjnych, serwisowych i naprawczych.

  Rozdzielnice serii RW są wykonane w obudowie gumowej, wykonanej z mieszanki naturalnej gumy, styrenu i butadienu: ERB 32RW, ERB 63RW i ERB 125RW.

  Materiał obudowy poddawany jest obróbce pod naciskiem 400T i w temperaturze 180°C. Skomplikowany proces produkcyjny nadaje ostateczną formę oraz kształtuje parametry materiału.

  Obudowy naszych rozdzielnic są:

  • niewrażliwe na iskry spawalnicze

  • odporne na starzenie oraz korozję

  • odporne na działanie warunków atmosferycznych takich jak: wilgoć, promieniowanie UV i ozon

  • odporne na działania środków chemicznych, olei i smarów

  • samogasnące i niepalne

  Konstrukcja stojaka pomaga uniknąć uszkodzenia rozdzielnicy, w szczególności zabezpiecza ją przed spadającymi iskrami w trakcie spawania oraz chroni rozdzielnicę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  Rozdzielnice model ERB 63RW i ERB 125RW są wyposażone w koła. Takie rozwiązanie ułatwia transport rozdzielnicy na terenie wykonywania prac czy placu budowy.

  Wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne i mobilność naszych urządzeń pozwoli komfortowo wykorzystywać je przez długi czas.

 2. Linia rozdzielnic Rental powiększa się
  o modele w obudowie termoutwardzalnej

  Firma Partnersite, lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora wprowadza na rynek unikatowe rozwiązanie w zakresie rozdzielnic budowlanych dedykowanych dla firm z branży wynajmu lub firm remontowo montażowych.

  Innowacyjne rozwiązanie zastosowane w modelach rozdzielnic ERB 32R, ERB 63R i ERB 125R zdobyły uznanie na rynku wśród firm wynajmujących sprzęt i firm prowadzących prace w różnych miejscach i godzinach nocnych.

  Spawany solidny stojak uniemożliwia zniszczenie obudowy rozdzielnicy. Dodane koła w większych modelach ułatwia przemieszczanie.

  Oświetlenie pozwala na bezpiecznie podłączanie i odłącznie urządzeń a także na sprawdzenia jakie zabezpieczenia zadziałały w czasie kiedy jest już ciemno.

  Do asortymentu rozdzielnic ERB 32R, ERB63R i ERB 125R wprowadzamy modele z możliwością zasilenia 160A w obudowie termoutwardzalnej.

  Rozdzielnice mają wysoki stojak, żeby umożliwić łatwy dostęp do gniazd wyjściowych. Dodatkowym atutem jest wyprowadzenie wszystkich gniazd poza obudowę rozdzielnicy.

  Takie rozwiązanie pozwoli na szybką wymianę uszkodzonych gniazd jeśli takie miałoby miejsce. A także możliwość zamknięcia rozdzielnicy na kłódkę po podłączeniu, co uniemożliwi dostęp do zabezpieczeń nieupoważnionym pracownikom.

  Rozdzielnice mogą być wyposażone w licznik energii elektrycznej.

  Więcej na stronie: Rozdzielnica budowlana ERB 160RT1 3. Coraz więcej produktów dla firm
  z branży wykończenia wnętrz

  Firma Budowlana Putz Gips Sławomir Kuśnierz Tomasz Śledzikowski istnieje na rynku od 2009. Specjalizuje się w wykonywaniu tynków maszynowych, a także szeroko pojętym wykończeniu wnętrz. Swój ciągły rozwój zapewnia przede wszystkim wysokiej jakości wykonania, a także dotrzymywaniu terminowości zleceń.

  Obecnie składa się z kilku ekip, przygotowujących mieszkania „pod stan deweloperski” dla deweloperów, z którymi ściśle współpracują. W związku z okresem jesienno-zimowym pojawiła się potrzeba doposażenia w źródła światła. Wybór padł na modele Partnersite LSR20A oraz LS100AW.

  LSR20A został doceniony przede wszystkim za długi okres pracy na jednym ładowaniu. „Naładowany w pełni akumulator wystarcza przynajmniej na jeden dzień roboczy bez konieczności ładowania go w ciągu dnia”. Używany jest głównie w pomieszczeniach, gdzie trudno jest doprowadzić przedłużacz lub kiedy nie ma wolnego gniazda dla LS100AW.

  Zdaniem pracowników jest doskonałym uzupełnieniem tego właśnie modelu, a także słyszymy od nich, że cenią go za jego mobilność i jakość wykonania.

  LS100AW jest w firmie Putz-Gips w tej chwili głównym wyposażeniem, jeśli chodzi o źródło światła. Każdy z pracowników otrzymał swój naświetlacz. Pracownicy chwalą produkt zwracając szczególną uwagę, podobnie jak w naświetlaczu akumulatorowym, na jakość wykonania. Dobrze wykonany stelaż chroni znakomicie szkło na naświetlaczu przy upadkach, a 5-metrowy przewód pozwala na ustawienie naświetlacza w odległych od źródła zasilania miejscach.

  Tynkowanie maszynowe ma to do siebie, że często tynk trafia w niepożądane miejsca, w tym przypadku również na naświetlacz. LS100AW został doceniony również za swoją wodoszczelność i fakt, że można wyczyścić naświetlacz bardzo szybko, ze względu na równą powierzchnię klosza i obudowy.

  Oto przykład jak naświetlacz wygląda po dniu pracy:

  Putz-gips korzysta również często z maszyn o dużej mocy, istniał problem doboru dla nich odpowiedniego przedłużacza. Słabej jakości przedłużacz, z którego korzystali wcześniej często się przegrzewał. Zaproponowaliśmy nasze rozwiązanie, a dokładnie nasz mrozoodporny i olejoodporny: EEC 32 5x4/50m.

  Podsumowując te wszystkie aspekty, widzimy, że jest to kolejna branża, w której produkty marki Partnersite doskonale się sprawdzają. Właściciel firmy Pan Sławomir Kuśnierz podsumował współpracę z nami w ten sposób: „Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Partnersite, ich produkty spełniają nasze oczekiwania, a długa gwarancja pozwala zapomnieć o problemach z oświetleniem na dłuższy czas.”  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:

  Partnersite: Szymon Szymczak, tel. +48 793 105 988

  Firma Budowlana Putz Gips Sławomir Kuśnierz Tomasz Śledzikowski
  Kotowo 3, 62-066 Kotowo
  Tel. 602 459 908

 4. Firma MABO stawia na Partnersite
  śrutownia, malarnia, hala produkcyjna

  Firma MABO Sp. z o.o. jest znana na rynku krajowym z produkcji różnego rodzaju konstrukcji słupów trakcyjnych, oświetleniowych i sygnalizacyjnych oraz bramownic drogowych. Ciągłe rozszerzanie asortymentu o nowe produkty stało się czynnikiem dynamicznego rozwoju firmy. Potencjał produkcyjny oraz zaplecze inżynieryjne pozwala firmie wchodzić w nowe branże polskiej gospodarki, takie jak budowa części konstrukcji dla farm wiatrowych offshore. Najnowsza gama produktów firmy MABO to autorskie urządzenia do podwieszenia górnej sieci trakcyjnej: Trakcyjne Urządzenie Naprężające oraz System podwieszeń sieci trakcyjnej.

  Historia firmy sięga roku 1967 i pokazuje jak z małego warsztatu ślusarskiego poprzez lata powstaje firma zatrudniająca około 200 osób. Jak wiele firm w Polsce także firma MABO wykorzystuje magazyny i hale produkcyjne z lat 80 dobudowując nowe, wedle swoich potrzeb. W tak dużym zakładzie ciągle istnieje potrzeba polepszania oświetlenia w pomieszczeniach i na placach manewrowych.

  Firma MABO szukając dostawcy oświetlenia wskazywała problemy jakie panują na danym stanowisku i poszukiwało do tego najlepszych rozwiązań. Partnersite oferujący szeroką gamę i wieloletnie doświadczenie mogło szybko i dokładnie określić jakie lampy spełnią oczekiwania klienta.

  - Śrutownia

  Zostały zastosowane naświetlacze LLS150SR, innowacyjne rozwiązania zaproponowane przez firmę Partnersite, w pełni spełniły oczekiwania klienta. Naświetlacze z dodatkową specjalną szybą i kratką zabezpieczają lampę przed uszkodzeniem nawet w wypadku, kiedy bezpośrednio zostanie trafiona śrutem. Wymiana naświetlaczy metahalogenowych również przyczyniła się do trzykrotnego obniżenia kosztów za energię elektryczną.

  - Malarnia

  W malarni bardzo ważne jest, aby naświetlacz można było wyczyścić w szybki i prosty sposób, ponieważ osadza się na nim duża ilość pyłu i osadu farb. Firma Partnersite zaproponowała model LLS150AW. Seria AW posiada wklejone przezroczyste szkło w obudowę naświetlacza, co umożliwia szybkie i dokładne wyczyszczenie ich ścierką przy użyciu detergentów lub myjki wysokociśnieniowej. Szklany klosz nie wejdzie w reakcję z detergentami, dlatego nie ma niebezpieczeństwa, że klosz zmatowieje. Modele Partnersite LLS150AW posiadają szerokie pole rozstawienia diod, dlatego światło jest dobrze rozproszone i nie oślepia.

  - Hala produkcyjna

  Kolejne zastosowanie naszych produktów z serii AW. Podobny przypadek, jak w malarni. Duża ilość pyłu oraz kurzu i podobnie jak w tamtym przypadku naświetlacze LLS150AW sprawdzają się bardzo dobrze, dzięki swojej funkcjonalności.

  - Pomieszczenie z maszynami CNC

  Zimna barwa stosowana w naszych produktach jest w takich pomieszczeniach bezdyskusyjną zaletą. Po rozmowie z pracownikami wiemy, że bardziej odpowiada im ten rodzaj barwy, maszyny i elementy produkcyjne są bardzo wyraziście doświetlone. Znacznie poprawiła się wydajność i wzrósł komfort pracy. Firma MABO planuje dalszą wymianę starych świetlówek w dalszej części pomieszczenia produkcyjnego na model Partnersite LLC58A.  Po rozmowie z pracownikiem firmy dowiedzieliśmy się, że nasze produkty spełniły oczekiwania, a współpraca jeszcze się nie zakończyła, ponieważ Firma MABO planuje sukcesywnie wymieniać lampy metahalogenowe lub stare świetlówki na oświetlenie dostarczane przez firmę Partnersite.  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:

  Partnersite: Józef Buczkowski, tel. +48 505 383 892

  Firma MABO SP. Z O.O.:
  Tel. 91 487 92 92
  ul. Spółdzielców 8a, 72-006 Mierzyn-Szczecin

 5. Betonowanie ścian nawet 16 godzin na dobę
  możliwe z masztami oświetleniowymi Partnersite

  Firma Ogólnobudowlana BOBROWSKI z siedzibą w Szczecinie oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, nadzoru, produkcji i realizacji obiektów o konstrukcji stalowej i żelbetowej. Historia firmy sięga 2008 roku. Obecnie firma zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych pracowników oraz posiada wiele specjalistycznych maszyn i urządzeń, realizuje budowy jako Generalny Wykonawca.

  Ostatnią realizacją firmy Bobrowski był magazyn materiałów sypkich o wydajności 20 000t wraz z infrastrukturą załadunkowo-rozładunkową na terenie firmy Fosfan S.A. Głównym etapem budowy było wzniesienie ścian magazynu.

  Betonowanie ścian odbywało się w okresie zimowym i prace trwały do 16 godzin na dobę.
  Miejsce wykonywania prac musiało być dobrze oświetlone.

  Firma Bobrowski wybrała maszty oświetleniowe Partnesite model LM2x100R. Maszty były uzupełnieniem jednego dużego masztu z generatorem. Rozstawienie kilku masztów w różnych miejscach umożliwiło oświetlenie całej konstrukcji ściany ze wszystkich stron.

  Odpowiednie oświetlenie umożliwiło realizację inwestycji w krótkim czasie.

  Przedstawiciel firmy Bobrowski poproszony o odpowiedz, dlaczego do tych prac zastały zakupione maszty firmy Parntersite, odpowiedział nam bardziej szczegółowo jaka była geneza podjętej decyzji co do zakupu:

  Zdecydowaliśmy się na zakup tego produktu, ponieważ zaobserwowaliśmy jego zastosowanie dzięki naszemu podwykonawcy wykonującemu na realizowanym przez nas obiekcie roboty posadzkarskie. Były to również wielogodzinne betonowania posadzek przemysłowych. Maszty firmy Partnersite model LM2x100R sprawdziły się doskonale co skłoniło nas do zakupu produktów właśnie tej firmy.

  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:

  Partnersite: Józef Buczkowski, tel. +48 505 383 892

  Firma USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE BOBROWSKI SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA:

  Wojciech Borkowski,
  tel. +91 883 60 90
  mail: biuro@bobrowskiSK.pl
  UL. WIOSENNA 28 , 71-807 SZCZECIN
  www.bobrowskiSK.pl

 6. Asortyment specjalnie pod prace wykończeniowe
  Maszty oświetleniowe i naświetlacze do zastosowań specjalistycznych

  Firma Partnersite, lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, wprowadza serię produktów do wykańczania wnętrz. Linia produktów jest dopasowana do potrzeb firm, które prowadzą prace wykończeniowe w budynkach mieszkalnych i biurowych.

  Zostały zastosowane unikatowe rozwiązania, gdzie lampy posiadają równą powierzchnię, gdyż szyba chroniąca odbłyśnik z diodami jest wklejona w obudowę. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i dokładne wyczyszczenie lampy w trakcie i po wykonaniu pracy. Szkło nie wchodzi w reakcję z żadnymi środkami lub farbami malarskimi, dlatego szyba będzie zawsze czysta i naświetlacz będzie emitować pełna wydajność nawet po wielu latach użytkowania.

  Innowacyjnym modelem jest stojak oświetleniowy LM100AWW, który będzie przydany w pracach związanych z wygładzaniem ścian gdzie dokładne oświetlenie uwidacznia wszelkie niedoskonałości, które powinny zostać doszlifowane. Model LM100AWW będzie także odpowiednim rozwiązaniem, gdy chcemy doświetlić wąski trudno dostępny obszar, a potrzebujemy dokładnie wykonać prace wykończeniowe lub montażowe.

  Seria produktów zawiera dwa maszty oświetleniowych o dużej wydajności 27000 i 54000 lumenów. Maszty z możliwością podniesienia do 4 metrów z wykorzystaniem stojaka z podnośnikiem, ale o wadze tylko 24 kg, pozwolą łatwo i szybko ustawić go miejscach o dużej kubaturze. Oświetlone pomieszczenie umożliwi prace związane w wykańczaniem obiektów takich jak parkingi podziemne, hale magazynowe, hole budynków biurowych i przestrzenie wspólne w centrach handlowych.

 7. Case study: Dzień w nocy
  Maszt oświetleniowy model Partnersite LMx100R

  Firma Baurent świadcząca usługi w zakresie frezowania, szlifowania, polerowania, naprawy i renowacji posadzek betonowych i żelbetów, a także w zakresie wykonywania wierceń w betonie, posiadająca wielopokoleniowe doświadczenie w wykonywaniu wymienionych usług dostała zlecenie na wykonanie modernizacji basenu sportowego.

  Ze względu na panujące w tym roku upały i proces technologiczny prace trzeba było przeprowadzać w nocy.

  Do oświetlenia powietrzni basenu firma Baurent wybrała dwa maszty oświetleniowe model LM100R.

  Rozstawione w różnych miejscach maszty bardzo dobrze doświetliły miejsce pracy. Przy tak dobranym oświetleniu prace zostały wykonane szybko i dokładnie.

  Pan Daniel Przewoźny, właściciel firmy Baurent krótko podsumował zalety wykorzystania masztów Partnersite "Dzień nocą".

  Właściciel firmy Baurent wymienił również kilka ważnych zalet masztu model LM100R, które potwierdziły, że wybór masztów firmy Partnetsite był trafny:

  • solidny stojak z wydajną lampą tworzą zwartą konstrukcję, która nie jest podatna na powiewy nawet znacznego wiatru
  • mały pobór prądu, tylko 100W, przy wydajności 9000lm
  • kratka ochronna i szklane zabezpieczenie diod. Kratka chroni szkło prze stłuczeniem
  • szkło bardzo szybko się czyści od brudu i kurzu lub zabrudzeń z żywicy , które występują w trakcje prowadzonych prac

  Informacja o firmach:

  Partnersite - lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, produkcja jest głównie wykorzystywana do oświetlania stanowisk pracy przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Firma Baurent - realizuje najbardziej wymagające zadania z zakresu wykonawstwa posadzek żywicznych, mechanicznej obróbki betonu- wprowadzając nowe technologie i wdrażając innowacyjny system wykonawczy. Firma świadczy usługi z zakresu:

  • cięcia i wiercenia betonu
  • wiercenia koronowego
  • ryflowania
  • szlifowania
  • frezowania
  • polerowania
  • śrutowania
  • wyburzenia i rozbiórki technicznej

  Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu świadczy usługi wynajmu sprzętu wraz z operatorem.

  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:
  Partnersite: Józef Buczkowski, tel. +48 505 383 892
  Firma Baurent: Daniel Przewoźny, tel. +48 882 008 463
  Baurent Sp.z.o.o., ul.Albańska 17, 60-123 Poznań, www.baurent.pl

 8. Case study: Oświetlenie w malarni
  Maszt oświetleniowy model Partnersite LM2x50R

  Firma Woster Maciej Wozniak z siedziba w Środzie Wielkopolskiej jest jedną z wielu firm, która świadczy usługi piaskowania i malowania niestandardowych powierzchni metalowych.

  Warunki pracy i specyfika wykonywanych zadań wymusza wykorzystywanie przenośnego oświetlenia, jako dodatkowe, gdyż konstrukcje metalowe są stosunkowo duże i o różnych kształtach.

  Oświetlenie stacjonarne bazujące na oprawach wykonanych z tworzywa nie zdaje egzaminu, bo na oprawie osadza się kurz połączony z oparami od farm malarskich. Po krótkim czasie użytkowania oprawa matowieje i już nie przepuszcza światła. Także do wykonania dokładnie prac malarskich należy dostateczne dobrze oświetlić element, który zamierzamy pomalować.

  Firma Woster wybrała rozwiązania oferowane przez firmę Partnersite. Wybór padł na maszt oświetleniowy model LM2x50R. Maszt oświetleniowy posiada oprawy ledowe, które gwarantują długą żywotność, nawet do 50 000 godzin. Na naświetlacze jest zamontowana kratka ochronna, która zabezpiecza szkło przed stłuszczeniem w razie uderzenia lub potrącenia masztu w trakcie przenoszenia lub ustawiania metalowych elementów do malowania.

  Właściciel firmy Woster Pan inz. Maciej Wozniak wymienia kilka głównych cech, które wyróżniają produkt marki Partnersite wśród istniejących na rynku:

  • naświetlacze posiadają duży odbłyśnik, co przyczynia się do dobrego rozproszenia światła i eliminuje efekt olśnienia, kiedy pracownik pracuje w niedużej odległości od źródła światła
  • szybę naświetlacza, która jest wykonana ze szkła hartowanego, możemy zawsze wyczyść,
   jeśli jest już zabrudzona oparami farby i kurzem,
  • bardzo solidny stojak

  Informacja o firmach:

  Partnersite - lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, produkcja jest głównie wykorzystywana do oświetlnia stanowisk pracy przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Woster Maciej Wozniak oferuje usługi:

  • malowania proszkowego detali o maksymalnych wymiarach 11, 5 x 2, 1 x 1, 25 m. Proponujemy także malowanie konstrukcji metalowych, felg samochodowych, słupów oświetleniowych oraz wielu innych elementów. Malujemy farbami proszkowymi renomowanych firm, posiadamy szeroki wybór kolorów z palety RAL.
  • piaskowania i malowania takich elementów jak: bramy przesuwne i skrzydłowe, furtki, słupki i panele ogrodzeniowe oraz balustrady.
  • spawalnicze i obróbki metali - cięcie plazmowe cnc blach do 12mm grubości, cięcie gilotynowe blach do 8mm grubości, gięcie na prasie krawędziowej blach do 8mm grubości, spawanie MIG oraz TIG.


  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:
  Partnersite: Józef Buczkowski, tel 505383892
  Firma Woster: inz. Maciej Wozniak, tel. +48 505 580 936

 9. Mobilne maszty oświetleniowe polecane przez wojsko
  Maszt wykorzystywany do oświetlenia stanowisk pracy przy realizacji napraw

  Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. z siedzibą w Zielonce, ktore są częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, są jednym z użytkowników produktów firmy Partnersite.

  Maszt model LM3x100R jest wykorzystywany do oświetlenia stanowisk pracy przy realizacji napraw maszyn bojowych wykonywanych przez zakład. Zdaniem pracownków Wojskowych Zadładów Elektrycznych, maszt charakterezuje się bardzo dobrą jakoscią przy rozsądnej cenie za zestaw. Także firma Partnersite została pochwalona za szybką dostawę.

  Pozytywne wynikii z użytkowania naszego produktu umożliwily nam uzyskanie krótkiego żołnierskiego "polecam" firmę Partnersite jako dostawcę mobilnych masztów oświetleniowych bez generatora.

  Informacja o firmach:

  Partnersite - lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, produkcja jest głównie wykorzystywana do oświetlnia stanowisk pracy przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Wojskowe Zakłady Elektroniczne Spółka Akcyjna zajmują się:

   → produkcją sprzętu wojskowego,
   → modernizacją sprzętu wojskowego,
   → remontami sprzętu wojskowego,
   → prowadzeniem innych usług

  W sprawie bardziej szczegolowej informacji:
  Partnersite: Józef Buczkowski, tel 505383892
  Wojskowe Zakłady Elektroniczne: Kazimierz Mężyński, tel. +48 (22) 781 99 71 w.218

 10. Naświetlacze Partnersite, które można wykorzystywać w śrutowni
  Dodatkowa szyba z wklejoną folią i nałożona kratka ochronna

  Naświetlacze Partnersite LED SMD serii SR są odpowiednim rozwiązaniem dla śrutowni, gdzie jest potrzeba oświetlenia stanowiska pracy z bliskiej odległości.

  Zastosowanie dodatkowej szyby z wklejoną folią i nałożenie kratki ochronnej uniemożliwi wypadniecie lub rozpadniecie się szyby, kiedy zostanie trafiona śrutem. Szyba z pęknięciami może pracować przez wiele miesięcy. W przyszłości, uszkodzoną szybę ochroną można wymienić na nową.

 11. Pozytywne referencje dla Partnersite od wykonawcy drogi S5
  Referencje od firmy TOTO S.p.A. COSTRUZIONI GENERALI, Chieti - Włochy

  Generalny wykonawca budowy drogi ekspresowej S5 na odcinku Poznań - Wronczyn, firma TOTO S.p.A. COSTRUZIONI GENERALI Chieti z siedzibą we Włoszech, w trakcie wykonywania prac wykorzystywała 15 zestawów masztów oświetleniowych model LM2x100R. (zobacz opis produktu)

  Maszty oświetleniowe były wykorzystywane do oświetlania stanowisk pracy lub placów budowy w trakcie wykonywania różnych zadań takich jak prace spawalnicze, montażowe, roboty ziemne.

  Firma TOTO S.p.A. COSTRUZIONI GENERALI jest bardzo zadowolona z użytkowania masztów produkowanych przez firmę PARTNERSITE, gdyż pomimo trudnych warunków w jakich maszty są wykorzystywane, urządzenia charakteryzują się pełną niezawodnością. Także w trakcie użytkowania generalny wykonawca drogi S5 na odcinku Poznań – Wronczyn docenia cechy naszych wyrobów takie jak: mobilność, duża moc świetlna 16400Lm, małe zużyciu energii(200W), solidna konstrukcja.

Zadzwoń do nas 505 383 892 lub wyślij wiadomość e-mail.