Aktualności, referencje, case study

Na tej stronie znajdziesz najnowsze informacje dotyczące produktów Partnersite. Aktualności, nowości i światowe trendy dotyczące masztów oświetleniowych, naświetlaczy LED, rozwiązań biznesowych oraz specyficznych zastosowań przemysłowych.

 1. 1
  Betonowanie ścian nawet 16 godzin na dobę
  możliwe z masztami oświetleniowymi Partnersite

  Firma Ogólnobudowlana BOBROWSKI z siedzibą w Szczecinie oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, nadzoru, produkcji i realizacji obiektów o konstrukcji stalowej i żelbetowej. Historia firmy sięga 2008 roku. Obecnie firma zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych pracowników oraz posiada wiele specjalistycznych maszyn i urządzeń, realizuje budowy jako Generalny Wykonawca.

  Ostatnią realizacją firmy Bobrowski był magazyn materiałów sypkich o wydajności 20 000t wraz z infrastrukturą załadunkowo-rozładunkową na terenie firmy Fosfan S.A. Głównym etapem budowy było wzniesienie ścian magazynu.

  Betonowanie ścian odbywało się w okresie zimowym i prace trwały do 16 godzin na dobę.
  Miejsce wykonywania prac musiało być dobrze oświetlone.

  Firma Bobrowski wybrała maszty oświetleniowe Partnesite model LM2x100R. Maszty były uzupełnieniem jednego dużego masztu z generatorem. Rozstawienie kilku masztów w różnych miejscach umożliwiło oświetlenie całej konstrukcji ściany ze wszystkich stron.

  Odpowiednie oświetlenie umożliwiło realizację inwestycji w krótkim czasie.

  Przedstawiciel firmy Bobrowski poproszony o odpowiedz, dlaczego do tych prac zastały zakupione maszty firmy Parntersite, odpowiedział nam bardziej szczegółowo jaka była geneza podjętej decyzji co do zakupu:

  Zdecydowaliśmy się na zakup tego produktu, ponieważ zaobserwowaliśmy jego zastosowanie dzięki naszemu podwykonawcy wykonującemu na realizowanym przez nas obiekcie roboty posadzkarskie. Były to również wielogodzinne betonowania posadzek przemysłowych. Maszty firmy Partnersite model LM2x100R sprawdziły się doskonale co skłoniło nas do zakupu produktów właśnie tej firmy.

  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:

  Partnersite: Józef Buczkowski, tel. +48 505 383 892

  Firma USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE BOBROWSKI SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA:

  Wojciech Borkowski,
  tel. +91 883 60 90
  mail: biuro@bobrowskiSK.pl
  UL. WIOSENNA 28 , 71-807 SZCZECIN
  www.bobrowskiSK.pl

 2. 2
  Asortyment specjalnie pod prace wykończeniowe
  Maszty oświetleniowe i naświetlacze do zastosowań specjalistycznych

  Firma Partnersite, lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, wprowadza serię produktów do wykańczania wnętrz. Linia produktów jest dopasowana do potrzeb firm, które prowadzą prace wykończeniowe w budynkach mieszkalnych i biurowych.

  Zostały zastosowane unikatowe rozwiązania, gdzie lampy posiadają równą powierzchnię, gdyż szyba chroniąca odbłyśnik z diodami jest wklejona w obudowę. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i dokładne wyczyszczenie lampy w trakcie i po wykonaniu pracy. Szkło nie wchodzi w reakcję z żadnymi środkami lub farbami malarskimi, dlatego szyba będzie zawsze czysta i naświetlacz będzie emitować pełna wydajność nawet po wielu latach użytkowania.

  Innowacyjnym modelem jest stojak oświetleniowy LM100AWW, który będzie przydany w pracach związanych z wygładzaniem ścian gdzie dokładne oświetlenie uwidacznia wszelkie niedoskonałości, które powinny zostać doszlifowane. Model LM100AWW będzie także odpowiednim rozwiązaniem, gdy chcemy doświetlić wąski trudno dostępny obszar, a potrzebujemy dokładnie wykonać prace wykończeniowe lub montażowe.

  Seria produktów zawiera dwa maszty oświetleniowych o dużej wydajności 27000 i 54000 lumenów. Maszty z możliwością podniesienia do 4 metrów z wykorzystaniem stojaka z podnośnikiem, ale o wadze tylko 24 kg, pozwolą łatwo i szybko ustawić go miejscach o dużej kubaturze. Oświetlone pomieszczenie umożliwi prace związane w wykańczaniem obiektów takich jak parkingi podziemne, hale magazynowe, hole budynków biurowych i przestrzenie wspólne w centrach handlowych.

 3. 3
  Case study: Dzień w nocy
  Maszt oświetleniowy model Partnersite LMx100R

  Firma Baurent świadcząca usługi w zakresie frezowania, szlifowania, polerowania, naprawy i renowacji posadzek betonowych i żelbetów, a także w zakresie wykonywania wierceń w betonie, posiadająca wielopokoleniowe doświadczenie w wykonywaniu wymienionych usług dostała zlecenie na wykonanie modernizacji basenu sportowego.

  Ze względu na panujące w tym roku upały i proces technologiczny prace trzeba było przeprowadzać w nocy.

  Do oświetlenia powietrzni basenu firma Baurent wybrała dwa maszty oświetleniowe model LM100R.

  Rozstawione w różnych miejscach maszty bardzo dobrze doświetliły miejsce pracy. Przy tak dobranym oświetleniu prace zostały wykonane szybko i dokładnie.

  Pan Daniel Przewoźny, właściciel firmy Baurent krótko podsumował zalety wykorzystania masztów Partnersite "Dzień nocą".

  Właściciel firmy Baurent wymienił również kilka ważnych zalet masztu model LM100R, które potwierdziły, że wybór masztów firmy Partnetsite był trafny:

  • solidny stojak z wydajną lampą tworzą zwartą konstrukcję, która nie jest podatna na powiewy nawet znacznego wiatru
  • mały pobór prądu, tylko 100W, przy wydajności 9000lm
  • kratka ochronna i szklane zabezpieczenie diod. Kratka chroni szkło prze stłuczeniem
  • szkło bardzo szybko się czyści od brudu i kurzu lub zabrudzeń z żywicy , które występują w trakcje prowadzonych prac

  Informacja o firmach:

  Partnersite - lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, produkcja jest głównie wykorzystywana do oświetlania stanowisk pracy przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Firma Baurent - realizuje najbardziej wymagające zadania z zakresu wykonawstwa posadzek żywicznych, mechanicznej obróbki betonu- wprowadzając nowe technologie i wdrażając innowacyjny system wykonawczy. Firma świadczy usługi z zakresu:

  • cięcia i wiercenia betonu
  • wiercenia koronowego
  • ryflowania
  • szlifowania
  • frezowania
  • polerowania
  • śrutowania
  • wyburzenia i rozbiórki technicznej

  Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu świadczy usługi wynajmu sprzętu wraz z operatorem.

  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:
  Partnersite: Józef Buczkowski, tel. +48 505 383 892
  Firma Baurent: Daniel Przewoźny, tel. +48 882 008 463
  Baurent Sp.z.o.o., ul.Albańska 17, 60-123 Poznań, www.baurent.pl

 4. 4
  Case study: Oświetlenie w malarni
  Maszt oświetleniowy model Partnersite LM2x50R

  Firma Woster Maciej Wozniak z siedziba w Środzie Wielkopolskiej jest jedną z wielu firm, która świadczy usługi piaskowania i malowania niestandardowych powierzchni metalowych.

  Warunki pracy i specyfika wykonywanych zadań wymusza wykorzystywanie przenośnego oświetlenia, jako dodatkowe, gdyż konstrukcje metalowe są stosunkowo duże i o różnych kształtach.

  Oświetlenie stacjonarne bazujące na oprawach wykonanych z tworzywa nie zdaje egzaminu, bo na oprawie osadza się kurz połączony z oparami od farm malarskich. Po krótkim czasie użytkowania oprawa matowieje i już nie przepuszcza światła. Także do wykonania dokładnie prac malarskich należy dostateczne dobrze oświetlić element, który zamierzamy pomalować.

  Firma Woster wybrała rozwiązania oferowane przez firmę Partnersite. Wybór padł na maszt oświetleniowy model LM2x50R. Maszt oświetleniowy posiada oprawy ledowe, które gwarantują długą żywotność, nawet do 50 000 godzin. Na naświetlacze jest zamontowana kratka ochronna, która zabezpiecza szkło przed stłuszczeniem w razie uderzenia lub potrącenia masztu w trakcie przenoszenia lub ustawiania metalowych elementów do malowania.

  Właściciel firmy Woster Pan inz. Maciej Wozniak wymienia kilka głównych cech, które wyróżniają produkt marki Partnersite wśród istniejących na rynku:

  • naświetlacze posiadają duży odbłyśnik, co przyczynia się do dobrego rozproszenia światła i eliminuje efekt olśnienia, kiedy pracownik pracuje w niedużej odległości od źródła światła
  • szybę naświetlacza, która jest wykonana ze szkła hartowanego, możemy zawsze wyczyść,
   jeśli jest już zabrudzona oparami farby i kurzem,
  • bardzo solidny stojak

  Informacja o firmach:

  Partnersite - lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, produkcja jest głównie wykorzystywana do oświetlnia stanowisk pracy przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Woster Maciej Wozniak oferuje usługi:

  • malowania proszkowego detali o maksymalnych wymiarach 11, 5 x 2, 1 x 1, 25 m. Proponujemy także malowanie konstrukcji metalowych, felg samochodowych, słupów oświetleniowych oraz wielu innych elementów. Malujemy farbami proszkowymi renomowanych firm, posiadamy szeroki wybór kolorów z palety RAL.
  • piaskowania i malowania takich elementów jak: bramy przesuwne i skrzydłowe, furtki, słupki i panele ogrodzeniowe oraz balustrady.
  • spawalnicze i obróbki metali - cięcie plazmowe cnc blach do 12mm grubości, cięcie gilotynowe blach do 8mm grubości, gięcie na prasie krawędziowej blach do 8mm grubości, spawanie MIG oraz TIG.


  W sprawie bardziej szczegółowej informacji:
  Partnersite: Józef Buczkowski, tel 505383892
  Firma Woster: inz. Maciej Wozniak, tel. +48 505 580 936

 5. 5
  Mobilne maszty oświetleniowe polecane przez wojsko
  Maszt wykorzystywany do oświetlenia stanowisk pracy przy realizacji napraw

  Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. z siedzibą w Zielonce, ktore są częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, są jednym z użytkowników produktów firmy Partnersite.

  Maszt model LM3x100R jest wykorzystywany do oświetlenia stanowisk pracy przy realizacji napraw maszyn bojowych wykonywanych przez zakład. Zdaniem pracownków Wojskowych Zadładów Elektrycznych, maszt charakterezuje się bardzo dobrą jakoscią przy rozsądnej cenie za zestaw. Także firma Partnersite została pochwalona za szybką dostawę.

  Pozytywne wynikii z użytkowania naszego produktu umożliwily nam uzyskanie krótkiego żołnierskiego "polecam" firmę Partnersite jako dostawcę mobilnych masztów oświetleniowych bez generatora.

  Informacja o firmach:

  Partnersite - lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, produkcja jest głównie wykorzystywana do oświetlnia stanowisk pracy przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Wojskowe Zakłady Elektroniczne Spółka Akcyjna zajmują się:

   → produkcją sprzętu wojskowego,
   → modernizacją sprzętu wojskowego,
   → remontami sprzętu wojskowego,
   → prowadzeniem innych usług

  W sprawie bardziej szczegolowej informacji:
  Partnersite: Józef Buczkowski, tel 505383892
  Wojskowe Zakłady Elektroniczne: Kazimierz Mężyński, tel. +48 (22) 781 99 71 w.218

 6. 6
  Naświetlacze Partnersite, które można wykorzystywać w śrutowni
  Dodatkowa szyba z wklejoną folią i nałożona kratka ochronna

  Naświetlacze Partnersite LED SMD serii SR są odpowiednim rozwiązaniem dla śrutowni, gdzie jest potrzeba oświetlenia stanowiska pracy z bliskiej odległości.

  Zastosowanie dodatkowej szyby z wklejoną folią i nałożenie kratki ochronnej uniemożliwi wypadniecie lub rozpadniecie się szyby, kiedy zostanie trafiona śrutem. Szyba z pęknięciami może pracować przez wiele miesięcy. W przyszłości, uszkodzoną szybę ochroną można wymienić na nową.

 7. 7
  Pozytywne referencje dla Partnersite od wykonawcy drogi S5
  Referencje od firmy TOTO S.p.A. COSTRUZIONI GENERALI, Chieti - Włochy

  Generalny wykonawca budowy drogi ekspresowej S5 na odcinku Poznań - Wronczyn, firma TOTO S.p.A. COSTRUZIONI GENERALI Chieti z siedzibą we Włoszech, w trakcie wykonywania prac wykorzystywała 15 zestawów masztów oświetleniowych model LM2x100R. (zobacz opis produktu)

  Maszty oświetleniowe były wykorzystywane do oświetlania stanowisk pracy lub placów budowy w trakcie wykonywania różnych zadań takich jak prace spawalnicze, montażowe, roboty ziemne.

  Firma TOTO S.p.A. COSTRUZIONI GENERALI jest bardzo zadowolona z użytkowania masztów produkowanych przez firmę PARTNERSITE, gdyż pomimo trudnych warunków w jakich maszty są wykorzystywane, urządzenia charakteryzują się pełną niezawodnością. Także w trakcie użytkowania generalny wykonawca drogi S5 na odcinku Poznań – Wronczyn docenia cechy naszych wyrobów takie jak: mobilność, duża moc świetlna 16400Lm, małe zużyciu energii(200W), solidna konstrukcja.

Zadzwoń do nas 505 383 892 lub wyślij wiadomość e-mail.